Ochrona konwoju

Securom oferuje swoim klientom usługę konwojowania i ochrony konwoju środków pieniężnych i przedmiotów wartościowych w całej Polsce. Gwarantujemy pełną ochronę oraz transport specjalnymi pojazdami przystosowanymi do konwojowania zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14.10.1988r. Takie pojazdy wyposażone są w dwa dodatkowe systemy łączności zewnętrznej. Dzięki temu łatwiej o dokładną koordynację całego przedsięwzięcia oraz o kontakt ze służbami takimi jak policja, straż czy pogotowie ratunkowe w razie potrzeby. Dbamy także o sprawną komunikację wewnętrzną, by na bieżąco rozwiązywać problemy.

 

Na czym polega usługa ochrony konwoju?

Ochrona konwoju odbywa się zazwyczaj w asyście osoby, której powierzono opiekę nad konwojowaną przesyłką. Może być to kasjer sklepu, przełożony lub inna osoba przez niego wyznaczona. Konwojenci w firmie Securom dysponują specjalnymi pojemnikami do przenoszenia wartości pieniężnych, które posiadają specjalne zabezpieczenia przed odebraniem przez osoby niepowołane. W takim przypadku automatycznie włącza się alarm oraz system znaczenia lub zniszczenia ponoszonych wartości.

 

Przygotowanie pracowników do ochrony konwoju

Konwojenci w Securom to osoby specjalnie przeszkolone i przygotowane do pełnienia tej odpowiedzialnej funkcji. Każdy z nich posiada odpowiednie i adekwatne wykształcenie i wymagane w tej pracy predyspozycje psychofizyczne. Zaufało nam już ogromne grono klientów, wśród których znalazły się zarówno duże sklepy, banki i firmy dysponujące dużymi sumami pieniędzy. Transportowaliśmy także cenne przedmioty, wartościowe sprzęty oraz ludzi. Cieszymy się opinią solidnej i niezawodnej firmy w branży security. Gwarantujemy profesjonalizm, dbając o to, by klienci mogli poczuć się w pełni bezpiecznie.