Ochrona osób i mienia w Securom

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych ludzkich potrzeb. Lubimy czuć się bezpiecznie i nie myśleć o ewentualnych zagrożeniach. W tym kompleksowo pomóc może nam agencja ochrony. Te profesjonalne zazwyczaj mają w swojej ofercie ochronę obiektów, ochronę osób i mienia, monitoring, ochronę imprez masowych, konwoje, a niektóre nawet ochronę planów filmowych i reklam. Takie usługi świadczy firma Securom, która już od lat dba o bezpieczeństwo i gwarantuje wysoką jakość i skuteczność.

 

Ochrona mienia

Ochrona mienia to wszystkie działania, które mają na celu zabezpieczyć własność klienta, w tym rzeczy, nieruchomości, maszyn, sprzętów, terenu itd. przed kradzieżą i innymi działaniami przestępczymi. Agencja dba o to, by własność nie została zdewastowana czy przywłaszczona przez niepożądane osoby trzecie. Ochronę mienia zazwyczaj można podzielić na dwie kategorie. Bezpośrednia ochrona fizyczna to stałe czuwanie nad bezpieczeństwem osób oraz mienia. Obejmuje także utrzymywanie porządku, działania prewencyjne oraz szybką reakcję w razie potrzeby. Wyróżniamy także techniczną ochronę mienia, która polega na wszelkich zabezpieczeniach technicznych, w tym zastosowaniu alarmów i innych tego typu urządzeń.

 

Ochrona mienia – co oferuje agencja?

Securom to agencja, która dopasuje swoje działania w zakresie ochrony mienia do preferencji i potrzeb klientów, dzięki czemu nie odczują nawet, że są chronieni. Ochrona mienia prowadzona jest całodobowo lub w innym, wybranym systemie. Zgodnie z preferencjami oferujemy również umundurowanie służbowe lub cywilne pracowników, ich wysokie kwalifikacje i liczne przeszkolenia, wyposażenie w środki przymusu bezpośredniego oraz grupy interwencyjne, które przystępują do działania natychmiast w przypadku zagrożenia mienia. Ochrona mienia jest niezwykle istotna, by żyć na co dzień w spokoju i bez obaw o rzeczy, które są dla nas ważne.