Ochrona planów filmowych

Jak wygląda ochrona planów filmowych?

Plan filmowy jest miejscem szczególnym i specyficznym. Wzbudza ciekawość zdecydowanej większości osób postronnych – w końcu ludzie uwielbiają oglądać efekty pracy aktorów na ekranach. Jednocześnie nie możemy zapominać o tym, że plan filmowy czy reklamowy jest również miejscem pracy, musi więc spełniać określone warunki i być odpowiednio zabezpieczony, by umożliwić działanie nie tylko aktorom i statystom, ale również całej ekipie filmowej – reżyserom, scenarzystom, operatorom, producentom i obsłudze technicznej.

Zabezpieczenie planu filmowego oraz nadzór nad całym projektem filmowym to działania, w których nasza ekipa osiągnęła perfekcję ze względu na wieloletnie doświadczenie – działamy w tej branży już od 16 lat. Specjalizujemy się w ochronie planów filmowych, zabezpieczeniu planów reklamowych czy serialowych. W tym zakresiochrona planow filmowyche oferujemy również przygotowanie miejsc pod sceny kaskaderskie i plenerowe oraz nadzór nad ich przebiegiem.

Co obejmują nasze działania w obrębie zabezpieczenia i ochrony planów filmowych? Przede wszystkim nasza ekipa jest profesjonalnie wyszkolona i posiada niezbędną wiedzę dotyczącą zabezpieczenia. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantuje sprostanie nawet tym największym wyzwaniom i oczekiwaniom. Posiadamy niezbędne wyposażenie oraz zaplecze motoryzacyjne pozwalające zapewnić bezpieczeństwo i ochronę na każdym planie filmowym.

Nasze działania są tak precyzyjne i niezawodne, że z powodzeniem zajmujemy się także przygotowaniem terenu do popisów i scen kaskaderskich. Jesteśmy bardzo elastyczni i dopasowujemy się indywidualnie do każdego z projektów filmowych. Zapewniamy wymagany sprzęt i wyposażenie oraz ekipę, która cechuje się doskonałą organizacją pracy i znajomością branży oraz specyfiki produkcji filmowych. W sytuacjach, gdy jest to konieczne, przeprowadzamy działania kontrolujące i zabezpieczające przed tłumem zainteresowanych osób postronnych czy paparazzi, by ciągłość prac na planie nie została zaburzona, a osoby niepożądane i nieuprawnione nie pojawiły się w miejscu produkcji. Biorąc pod uwagę, jak kosztowny i cenny jest sprzęt operatorów czy rekwizyty, gwarantujemy ochronę mienia na planie filmowym na najwyższym poziomie. Zadbamy o to, by w miejscu kręcenia filmów, reklam czy seriali nie doszło do zakłóceń, pokierujemy również ruchem samochodów.