Usługa inkaso Warszawa

Usługa inkaso w Warszawie to prostszy rodzaj transportu chronionego wartości pieniężnych. W przeciwieństwie do usługi ochrony konwoju, naszemu pracownikowi nie towarzyszy osoba wytypowana przez zleceniodawcę. Usługa inkaso w Warszawie z wykorzystaniem bezpiecznych kopert umożliwia bezpieczny transport lub przechowywanie przesyłek wartościowych, takich jak pieniądze, dokumenty czy cenne przedmioty. Nie jest możliwe otwarcie takiej koperty bez pozostawienia śladu, dlatego pracownicy mogą zweryfikować, czy jej zawartość mogła zostać naruszona i w takim przypadku jej nie przyjąć.

 

Jak przebiega usługa inkaso Warszawa?

W miejscu ustalonym z klientem odbywa się odbiór bezpiecznej koperty za pokwitowaniem. Następnie przesyłka jest transportowana przez konwojentów do wskazanego miejsca, na przykład banku lub liczarnii. Zadaniem zleceniodawcy jest jedynie odpowiednie przygotowanie gotówki, dokumentów lub przedmiotów; musi więc zapakować je do bezpiecznych kopert lub opisać w pakietach. Cała dalsza odpowiedzialność za udany transport przesyłki leży po stronie konwojentów. Posiadają oni odpowiednie wykształcenie oraz cechują się określonymi predyspozycjami psychofizycznymi, niezbędnymi do świadczenia takich usług jak konwojowanie czy usługa inkaso w Warszawie.

 

Dla kogo usługa inkaso Warszawa?

Usługa inkaso w Warszawie adresowana jest dla każdego, kto potrzebuje zabezpieczenia oraz gwarancji skuteczności ochrony podczas transportu gotówki, ważnych dokumentów czy wartościowych przedmiotów. Z usługi inkaso w Warszawie najczęściej korzystają duże sieci handlowe i usługowe, kantory, lombardy, hurtownie, stacje paliw czy mniejsze punkty, które obracają gotówką. Securom to firma godna zaufania, rzetelna i skuteczna, która na pierwszym miejscu stawia zawsze dobro i bezpieczeństwo klienta, dlatego warto powierzyć nam usługę inkaso w Warszawie.