Zabezpieczenie techniczne obiektów

    Obecnie od firm ochroniarskich oczekuje się usług na najwyższym poziomie. By zasłużyć na zaufanie klientów, firma Securom zrzesza wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem. Dysponujemy również nowoczesnym i zaawansowanym technicznie sprzętem, który wykorzystujemy między innymi do zabezpieczenia obiektów. Zabezpieczenie techniczne obiektów to przede wszystkim systemy alarmowe, które pozwalają wykryć każdą próbę włamania. Informacja o takim incydencie natychmiast trafia do operatora monitoringu. 

Systemy alarmowe w zabezpieczeniu technicznym obiektów

    W celu zabezpieczenia obiektów przed pożarem lub włamaniem oraz ochrony znajdujących się w nich osób oraz mienia, stosujemy skuteczne i nowoczesne systemy alarmowe, które niezwłocznie sygnalizują zagrożenie. Jak to działa? Takie systemy zabezpieczeń technicznych obiektów najczęściej wyposażone są w czujniki podczerwieni, które reagują na ruch oraz czujniki magnetyczne. Pobudzenie takiego czujnika skutkuje alarmem. Często wyposażamy naszych klientów także w system antynapadowy, który zwykle przybiera postać niewielkiego pilota lub ukrytego przycisku. Kod służący do aktywowania oraz wyłączania systemu alarmowego znany jest tylko i wyłącznie użytkownikowi. 

Skuteczność zabezpieczeń technicznych obiektów

Systemy alarmowe są niezawodne, czułe i szybkie, dzięki czemu również bardzo skuteczne. Dodatkowo są stosunkowo łatwe w obsłudze, dlatego ryzyko niepowodzenia podczas ich aktywacji jest znikome. To najprostsza droga do zapewnienia bezpieczeństwa obiektu. Zabezpieczenie technicznych obiektów to nie tylko systemy alarmów przeciw włamaniom, ale także systemy przeciwpożarowe, które niezwłocznie inicjują proces gaszenia oraz oddymiania. Firma Securom zapewnia wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, który gwarantuje skuteczność oraz bezpieczeństwo naszych klientów, ich mienia oraz obiektów.