Ochrona obiektów

Obecnie od firm ochroniarskich wymaga się usług na dobrym poziomie. By zapracować na zaufanie klientów, firma Securom składa się z wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem. Dysponujemy też nowoczesnym i zaawansowanym technicznie sprzętem, który wykorzystujemy między innymi do zabezpieczenia obiektów. Zabezpieczenie techniczne obiektów to głównie systemy alarmowe, które pozwalają wykryć każdą próbę włamania. Informacja o takim zajściu od razu trafia do operatora monitoringu.

 

Systemy alarmowe w ochronie obiektów

W celu zabezpieczenia obiektów przed pożarem lub włamaniem oraz ochrony znajdujących się w nich osób oraz mienia, stosujemy skuteczne i nowoczesne systemy alarmowe, które niezwłocznie sygnalizują niebezpieczeństwo. Jak to działa? Takie systemy zabezpieczeń technicznych obiektów zwykle wyposażone są w czujniki podczerwieni, które reagują na ruch oraz czujniki magnetyczne. Pobudzenie takiego czujnika skutkuje alarmem. Często wyposażamy naszych klientów także w system antynapadowy, który najczęściej przybiera postać niewielkich rozmiarów pilota lub ukrytego przycisku. Kod służący do aktywowania oraz wyłączania systemu alarmowego znany jest tylko i wyłącznie posiadaczowi.

 

Skuteczność ochrony obiektów

Systemy alarmowe są pewne, czułe i szybkie, dzięki czemu również bardzo skuteczne. Dodatkowo są stosunkowo proste w obsłudze, więc ryzyko niepowodzenia podczas ich aktywacji jest niewielkie. To najlepsza droga do gwarancji bezpieczeństwa obiektu. Zabezpieczenie technicznych obiektów to nie tylko systemy alarmów przeciw włamaniom, ale również systemy przeciwpożarowe, które natychmiast inicjują proces gaszenia oraz oddymiania. Firma Securom zapewnia wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, który gwarantuje skuteczność oraz bezpieczeństwo naszych klientów, ich mienia oraz obiektów.